• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co możemy robić ciekawego w długi weekend?

Co można robić interesującego w długie weekendy?
Długie weekendy to fantastyczne rozwiązanie – przecież jeśli umiejętnie podejdziemy do tego, bardzo prawdopodobne, że będziemy mieli przykładowo 5 dni wolnego. Naturalnie zbyt długie weekendy nie są zbyt dobre, nie powinny być także być zbyt – ciągle jesteśmy krajem na dorobku, ale bez dwóch zdań wypoczynek każdemu pracującemu się należy. Jednak wcale nie jest powiedziane, że musimy definitywnie siedzieć w weekend we własnym mieszkaniu, ogrodzie albo na działce. To takie schematyczne… O wiele lepszym pomysłem jest wycieczka zagraniczna. Chociażby wycieczka do Rygi, Paryża albo Madrytu.
Co roku, szczególnie wycieczki last minute, są w trakcie długich weekendów sprzedawane szybciej jak świeże bułeczki. To dobrze, przecież poznawanie innych krajów, ludzi, jedzenia, itp. jest niesamowicie ciekawe, ale również rozwijające nas. Na wycieczkę można udać się samodzielnie, ewentualnie z grupą bliskich, ale także z biurem podróży. Z pewnością druga alternatywa jest tańsza. Przecież jeżeli chcemy spędzić długi weekend w Palermo – przykładowo, sam transport to niemały koszt. Chociaż nie jest to regułą. Można powiedzieć, iż oba rozwiązania mają sporo zalet.
Dla osób, które wolałyby jechać samochodem, a do tego nie mają za dużo czasu oraz pieniędzy, można polecić zwiedzanie Polski. W końcu chociażby Sandomierz to miejsce, gdzie można bardzo miło spędzić weekend. Ciekawe są również zamki, które pokazują burzliwą historię Polski. Dla osób, które raczej nie przepadają za tłumami, absolutnie odradzić można wyjazd do Zakopanego. Zakopane to niesamowicie popularna miejscowość, lecz gdy są długie weekendy, stolica polskich Tatr jest niemal oblężona przez podróżnych – szczególnie warszawiaków.

1. Przeglądaj

2. Przejdź dalej

3. Wejdź

4. Odwiedź stronę

5. Przeczytaj więcej

Categories: Rekreacja

Comments are closed.