• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co warto zwiedzić w Europie?

W jaki sposób możemy bardzo udanie spędzić rocznicę własnego ślubu?
Przyjęło się w Polsce, ale w innych naturalnie również, iż rocznice ślubów są jakoś świętowane – choć to raczej nie jest zawsze obowiązująca zasada. Co zatem mógłby zrobić mąż, który chce spędzić ze swoją małżonką rocznicę ślubu w jakiś inny sposób? Cóż, można wymienić sporo interesujących alternatyw, lecz jeżeli chcemy sprawić wielką niespodziankę, świetnym rozwiązaniem jest chociażby wycieczka za granicę. Ogólnie jest wiele pięknych miejsc w Europie – Paryż, Lizbona, Siena, Praga albo choćby Kopenhaga.
Bardzo popularnym środkiem transportowym są na pewno samoloty – konkretniej tanie linie lotnicze. Być może takie linie nie zapewniają nam wygody, szczególnie mowa o miejscu na nogi, ale jeśli w porę zarezerwujemy bilety, bardzo prawdopodobne, że za 4 bilety zapłacimy ok. 200-300 złotych. Można taniej, można także drożej – zależy od terminów i destynacji. Zwróćmy uwagę na to, gdzie jest umiejscowione lotnisko. Na przykład Okęcie jest położone dosyć blisko śródmieścia, a do tego nie leży gdzieś pod Warszawą, co znaczy, iż transport z i na lotnisko jest bardzo tani. Jednakże już w przypadku takiego Londynu mówimy o większych odległościach i kosztach.
Latanie i zwiedzanie na własną rękę ma dużo atutów, ale może byłoby warto zaznajomić się bliżej z ofertami biur podróży jakich bardzo dużo funkcjonuje w Polsce? Jeżeli uważnie podejdziemy do szukania okazji wyjazdowych, znaleźć mamy możliwość wycieczki last minute gwarantujące spore oszczędności. Chyba jedyną wadą last minute jest to, iż gdy bierzemy wolne na podróż, rozpoczynamy przygotowania, nie wiemy gdzie pojedziemy. Choć zapewne dla wielu taka niepewność to niemała frajda. Pewne jest jedno – o rocznicy swojego ślubu absolutnie nigdy nie można zapominać!

Categories: Turystyka

Comments are closed.